Vacatko_260

Mgr. Filip Vacek
vacek@ateocz.cz

lektor kurzů teambuildingu, 10 let praxe s přípravou a vedením kurzů týmové spolupráce, komunikace a řešení problému ve skupině formou Outdoor training pro firmy: Citibank, ČMSS,a.s.(cca 45-krát), Alkometa Finlandia, Léčiva s.r.o., 3M , Pepsi, Škoda Auto, DF Partner, Deloitte, Nokia, A.S.A., Atlas, Pioneer Investments a další

Ing. Robert Hirmer

hirmer@ateocz.cz 

10 let praxe s přípravou kurzů týmové spolupráce, komunikace a řešení problému ve skupině formou Outdoor Training 3 roky praxe s přípravou firemních akcí pro firmy: např. 3M, Pepsi, Nokia, Deloitte, ČMSS, Shell, Boots, LMC, BH Securities, OVB, A.S.A. a další. V této oblasti se zaměřuje na vyhledávání vhodných lokalit, vymýšlení nových produktů a samotnou realizaci vybraných projektů.

Mgr. Dominik Šácha

4 roky praxe v Outdoorových firmách, plynulá komunikace v AJ, vedení skupin a plánování outdoorových kurzů, zpracování feedbacku. Držitel nejvyšší trenérské třídy ve squashi.

Mgr. Přemysl Čech

8 let praxe s přípravou nízkých a vysokých lanových překážek. Horolezecké zkušenosti ve velehorách (Pyreneje, Picos de Europa, Alpy, Pyrin, Kačkar Daglar, Kavkaz, Tatry atd.). 10 let praxe s prácemi ve výškách pomocí horolezecké techniky.

Bc. Ondřej Loučka

instruktor teambuildingových programů s praxí 5 let + vedení firemních akcí. V rámci programů nabízí masérské služby.
Zájmy: střelba, ragby, motorismus

Mgr. Robert Stuchlík

absolvent FF UK v Praze (oborů pedagogika a filosofie)
spoluzakladatel Asociace Trenérů Aplikované Psychologie
lektor, trenér a konzultant v oblasti manažerského vzdělávání.

 

Kontaktní a objednávkový formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva