Paintball

Počet účastníků

10-100

Délka akce

1-3 hod

Fyzická náročnost

vysoká

Cenová náročnost

vysoká

Zábavná adrenalinová týmová hra, která vás svojí atmosférou simulovaného bojiště nelítostně vtáhne do hry.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Akce. Napětí. Adrenalin. Rostoucí pulz. Střelba a barvy. Paintball. Zábavná týmová hra, která vás svojí atmosférou simulovaného bojiště vtáhne do hry.

Detailní info

Ne nadarmo se stal paintball populární součástí adrenalinových teambuildingů. Hra skloubí několik důležitých prvků, které jsou zásadní nejen při hře na bojišti ale také v jakémkoli dobře fungujícím týmu. Spolupráce, vzájemná týmová koordinace, komunikace, snaha pomoci ostatním a týmový tah na branku. To jsou vlastnosti, které chce u svých zaměstnanců a kolegů vidět snad každý. A navrch skvělá zábava.

Umíme pro Vás připravit několik různých forem paintballu, které mohou být koncipovány jako samostatný teambuilding nebo součást většího celku, kdy je paintball jen jednou z mnoha adrenalinových disciplín.

Paintball můžete hrát kdykoli a kdekoliv, připravíme ho pro Vás jako součást firemní akce nebo jako teambuilding. V létě i v zimě. V paintballovém areálu nebo uprostřed horského lesa. A variant her je také mnoho, tak se nemusíte bát, že se Vám hra omrzí.

Závěr

Chcete prožít trochu adrenalinu a zábavy na vaší firemní akci? Chcete ozkoušet soudružnost Vašeho týmu mimo pohodlí kanceláře? A chcete si užít hory zábavy? To vše Vám může paintball nabídnout.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí