O NÁS

A.T.E.O. CZ (Adrenalin / Teambuilding / Event / Outdoor) navazuje na  naši dlouholetou činnost v Outdoor-F, Event Company s.r.o. V současné době zajišťuje firemní akce a outdoorové programy s širokou nabídkou aktivit. Zaručujeme individuální a nadstandardní přístup ke klientovi, dobré reference, zajímavé programy šité na míru, zajištění akcí na klíč a širokou databázi lokalit.

Tým našich instruktorů a lektorů se stále rozrůstá a skládá se z vysokoškolsky vzdělaných odborníků. Hlavní směry našeho působení jsou zážitkové firemní akce a programy s rozvojovým potenciálem. Pro přípravu našich akcí využíváme nové poznatky v oblasti kurzů týmového rozvoje a realizace firemních akcí.

Pro kompletní nabídku našich služeb, navštivte náš katalog aktivit.

V případě zájmu o cenovou kalkulaci či návrh programu na firemní akci napište na tento mail a maximálně do 24 hodin se Vám zpět ozveme.

Know-how A.T.E.O.CZ

Stylů vedení firemních akcí, teambuildingu, outdooru, či školení je asi tolik, kolik je na trhu společností, které poskytují tyto služby. Na provedenou akci někdy můžeme slyšet i negativní ohlasy účastníků. „Bylo to trapné.“ „Nesmyslně vyhozené peníze.“ „Nevidím žádný smysl.“ „Hrůza, už mě sem nikdy a nikdo nedostane.“

Tomuto problému jsme se po dlouholetých zkušenostech vystříhali pomocí jednoduché teorie.

Všichni lidé hrají celý život určité role. Tyto role a hry nás baví.

A víte proč? Protože mají smysl, účel, svůj důvod.

Proto přikládáme veliký důraz na propracovanost našich akcí. Event, teambuilding, nebo jiná forma Outdoor Trainingu je smysluplná již od samého počátku. Každý člen týmu si tak z akce odveze nejen poznatky o své skupině, ale také sám o sobě.

Zobrazit více

Spokojení klienti

Instruktoři

Mgr. Filip Vacek

lektor kurzů teambuildingu, 10 let praxe s přípravou a vedením kurzů týmové spolupráce, komunikace a řešení problému ve skupině formou Outdoor training pro firmy: Citibank, ČMSS,a.s.(cca 45-krát), Alkometa Finlandia, Léčiva s.r.o., 3M , Pepsi, Škoda Auto, DF Partner, Deloitte, Nokia, A.S.A., Atlas, Pioneer Investments a další.

Ing. Robert Hirmer

10 let praxe s přípravou kurzů týmové spolupráce, komunikace a řešení problému ve skupině formou Outdoor Training 3 roky praxe s přípravou firemních akcí pro firmy: např. 3M, Pepsi, Nokia, Deloitte, ČMSS, Shell, Boots, LMC, BH Securities, OVB, A.S.A. a další. V této oblasti se zaměřuje na vyhledávání vhodných lokalit, vymýšlení nových produktů a samotnou realizaci vybraných projektů.

Mgr. Dominik Šácha

4 roky praxe v Outdoorových firmách, plynulá komunikace v AJ, vedení skupin a plánování outdoorových kurzů, zpracování feedbacku. Držitel nejvyšší trenérské třídy ve squashi.

Mgr. Přemysl Čech

8 let praxe s přípravou nízkých a vysokých lanových překážek. Horolezecké zkušenosti ve velehorách (Pyreneje, Picos de Europa, Alpy, Pyrin, Kačkar Daglar, Kavkaz, Tatry atd.). 10 let praxe s prácemi ve výškách pomocí horolezecké techniky.

Bc. Ondřej Loučka

instruktor teambuildingových programů s praxí 5 let + vedení firemních akcí. V rámci programů nabízí masérské služby. Zájmy: střelba, ragby, motorismus

Mgr. Robert Stuchlík

absolvent FF UK v Praze (oborů pedagogika a filosofie) spoluzakladatel Asociace Trenérů Aplikované Psychologie, lektor, trenér a konzultant v oblasti manažerského vzdělávání.

František Balák

Mladý nadšený instruktor se zkušeností s pořádáním firemních akcí i aktivit pro školy a mládežnické spolky.

Fotogalerie z našich akcí

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí