Akce na přání

Počet účastníků

???

Délka akce

???

Fyzická náročnost

???

Cenová náročnost

???

Přejete si firemní akci vám ušitou na míru? Dejte nám vědět vaše požadavky a přání a my vám rádi navrhneme akci přesně dle vašich představ.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Teambuilding – to je akce s Vašimi kolegy a firmou. Během teambuildingu se máte stát lepším týmem, lépe se poznat, naučit se efektivněji vzájemně komunikovat, spolupracovat a prožít společné zážitky.

Problém je, že se to často nepodaří. Něco nevyhovuje vašim představám, místo akce, samotné aktivity či jejich zaměření. Aby se toto již neopakovalo, je zde naše AKCE NA KLÍČ.

Jediné, co potřebujete je představa. Dejte nám základní informace a my pro Vás podle nich připravíme přesně takovou akci, jakou si budete přát.

Detailní info

Pro Vaši spokojenost od Vás vždy potřebujeme vědět základní informace a co od teambuildingu čekáte. Proto nám řekněte základní klíče Vaší akce:

  • Kdy a kde
  • Indoor nebo outdoor
  • Náročnost
  • Velikost akce/ počet osob
  • Finanční náklady
  • A HLAVNĚ CÍL

Pokud budeme znát Vaše hlavní požadavky, není pro nás žádný problém připravit akci, která nebude jen laciným běháním po lese nebo sérií nudných přednášek, ale teambuildingem, který Vás stmelí, zapíše se Vám do paměti a všechny Vás bude bavit. A co je hlavní, bude sloužit účelu s jakým teambuilding pořádáte – stmelení kolektivu, vytvoření společných zážitků, odměnu pro zaměstnance a nebo jen o zábavně strávené společné chvíle.

Závěr

Nebojte se, akce na klíč není taková, že si musíte sami vymyslet, jak bude teambuilding vypadat. Jde o to, že VY máte představy a my je naplníme. Stačí nám říct každý Váš nápad a vizi a my na jejich základě vytvoříme takový teambuilding, na který nezapomenete.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí