Treasure Hunt

Počet účastníků

1-200

Délka akce

1h-celodenní

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

střední

Treasurehunt je moderní a zábavná hra s tablety, skýtající mnoho výhod. Tou hlavní je, že si základní parametry hry určujete právě Vy.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Co vše si u hry Treasure Hunt můžete sami nakonfigurovat?

  • Kdy a kde se bude hra hrát – je na Vás, jestli si Treasure Hunt zahrajete na horách nebo v Praze, v ČR nebo v zahraničí
  • Řekněte nám, jaké má být téma hry – historie místa hry (Stará Praha), něco s vaší firmou, nebo jen sada zábavných kvízů a úkolů
  • Počet hráčů, týmů
  • Délku hry
  • Náročnost

Jak to funguje

Moderní hra s tablety Treasure Hunt je velice jednoduchá. My pro Vás připravíme hru. Následně od nás obdržíte tablety nebo si ji stáhnete do telefonu. A poté už zbývá jen hrát. Hra má podobu mapy, na které vidíte vše, co je pro hru potřeba – polohu úkolů a týmů, to, kdo má kolik bodů nebo zprávy, které si mezi sebou můžete navzájem posílat. Navíc mohou v průběhu hry přijít zprávy od administrátora hry, který originálními bonusovými úkoly oživuje a dramatizuje průběh hry.

Závěrem

Nevíte, co dělat na teambuildingu? Omrzeli Vás staré a stále se opakující hry? Potom je tu Treasure Hunt, který Vám nabízí skvělou alternativu jako hlavní program Vašeho teambuildingu tak i jeho drobné oživení. Stačí Vám vytáhnout telefony a tablety a začít společně soutěžit o zisk co nejvíce bodů.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí