Mash

Počet účastníků

20-100

Délka akce

3-5 hod

Fyzická náročnost

střední

Cenová náročnost

střední

Hra, která je synonymem pro slovo teambuilding. Kde jinde se ukáže lépe schopnost týmu spolupracovat než u hry na přežití!

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Hra, která je synonymem pro slovo teambuilding. Kde jinde se ukáže lépe schopnost týmu spolupracovat než u hry na přežití! Potřeba rozhodovat se během vteřin a práce pod tlakem. To jsou vlastnosti, které jsou potřeba i na pracovišti. Proto je M.A.S.H. perfektní hrou pro každého, kdo chce zapracovat na týmovosti kolegů z firmy a kanceláře!

Detailní info

Program kvůli atmosféře probíhá ve vhodných prostorách ke hře na přežití, pronajatých vojenských prostorech, opuštěných továrních a jiných industriálních plochách či v odlehlých lesích. Silná atmosféra pomáhá vytvořit silné zážitky. Silné společné zážitky tvoří silný tým.

Na začátku hry probíhá instruktáž, aby byl zajištěn bezpečný průběh celé hry. Poté se týmy vydávají na svou cestu za přežitím. Na té je čekají nelehké úkoly, které prověří jejich sehranost, komunikaci, vzájemnou podporu a odhodlání společně pokořit i ty největší výzvy.

Úkoly vyžadují od týmu všestrannou sehranost a připravenost. Tým musí umět rozdělat oheň, zorientovat se uprostřed lesa, naučit se střílet ze střelných zbraní a překonat jakoukoli přírodní překážku.

Závěr

M.A.S.H. je zkratka lékařských jednotek americké armády. Ve vojenské nemocnici, má každý jasně stanovené své místo a je zásadním článkem pro fungování celé nemocnice. Tak by to mělo být i ve Vašem pracovním týmu.

Přesně proto si s námi přijďte vyzkoušet hru M.A.S.H. Dokažte si, že i v těch nejtěžších a nejvypjatějších situacích se umíte spojit a táhnout za jeden provaz, ke společnému cíli. K přežití.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí