Baraka

Počet účastníků

20-100

Délka akce

3h-celodenní

Fyzická náročnost

střední

Cenová náročnost

nízká

Inovovaná desková hra perfektní pro indoorové i outdoorové teambuildingy.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Desková hra, jak ji neznáte. Každý z nás hrál v dětství hry jako Člověče, nezlob se nebo Hady a žebříky. Princip je jednoduchý – hodit kostkou a doufat v co nejvyšší číslo. Není to nic složitého. My jsme pro Vás proto připravili hru BARAKA. Inovovanou deskovou hru perfektní pro indoorové i outdoorové teambuildingy.

Detailní informace

Ptáte se, o co se jedná? Rádi Vám to řekneme. Baraka je hra, která se skládá ze dvou částí. Soutěžních stanovišť a následné hry na herním plánu. Na začátku hry jsou týmy rozděleny do družstev, která mají následně za úkol navštěvovat stanoviště s úkoly. Když se jim podaří zdárně splnit úkol na stanovišti mohou jít za odměnu házet kostkou a posunout se na herním plánu. Týmy si musí dobře připravit strategii, aby měli možnost co nejvíce krát házet kostkou a mohli tak postoupit nejdále na herním plánu. S rostoucí složitostí úkolů roste také počet hodů, které si tým splněním vyslouží.

Úkoly mohou být různorodé:

  • Indoorové aktivity jako: šifry a hádanky, úkoly zaměřující se na jemnou manuální zručnost závodníků či znalostní kvízy
  • Outdoorové aktivity: Lanové překážky, lukostřelba, týmové sporty a jiné

Závěr

Výhodou Baraky je, že může být hrána v podstatě za jakýchkoliv podmínek – outdoor/indoor, malé i velké skupiny, tematické nebo nahodilé úkoly. Můžeme pro Vás hru a úkoly také stylizovat do určitého prostředí a tomu přizpůsobit úkoly – např: Divoký západ, Středověká pevnost apod. Volba je na Vás. Na nás je hru přichystat a Vy už poté musíte jen doufat v samé šestky.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí