Camel Trophy

Počet účastníků

30-100

Délka akce

3-5 hod

Fyzická náročnost

střední

Cenová náročnost

nízká

Spolupráce, strategie a týmová zábava. Camel trophy, unikátní teambuildingová hra spojující týmovou spolupráci s individuálními schopnostmi.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Spolupráce, strategie a týmová zábava. Camel Trophy je unikátní teambuildingová hra spojující týmovou spolupráci s individuálními schopnostmi. Hra, při které si tým musí vymyslet co nejlepší strategii, která pro něj vybuduje nejnadějnější pozici v závěrečném závodě motokár vlastní výroby.

Na co hra cílí

Hra zaměřená na rozvoj spolupráce v malých kolektivech. Každý jedinec v týmu musí být platným členem, aby jeho tým získal co nejlepší startovní pozici do finálního závodu. Jednotlivé úkoly úvodní pasáže jsou různorodé a je třeba široké spektrum schopností pro jejich vyřešení. Nikdo tedy nemůže být pomyslným pátým kolem u vozu. Pro některé hry je třeba logické myšlení na řešení hlavolamů, jindy zase přesná trefa při střelbě na cíl. Pokud tedy týmy chtějí ve hře zvítězit musí využít předností každého jednotlivce, a hlavně musí spolupracovat pro vítězství celku.

O co se jedná + Detailní rozpis programu

Na začátku hry jsou účastníci rozděleni do 3-5 týmů podle celkového počtu účastníků. Po krátkém seznámení s trasou obdrží každý tým své vozidlo (pneumatiku), vybavení a mapu. Závodníci musí absolvovat orientační závod s pneumatikou, kdy je vytyčená trasa s několika kontrolními body, kde se plní týmové úkoly. Je na strategii týmu kolik lidí obsluhuje (tlačí) pneumatiku a kolik plní průběžné úkoly na kontrolních bodech. Úkoly jsou vybírány ze širokého spektra aktivit. Mohou být i tématicky vybírané. Velmi populární bývají: Logické kvízy a hádanky, stavba lanového mostu pro pneumatiku, lukostřelba, hlavolamy, dovednostní či koordinační úkoly. Strava je v průběhu závodu pro závodníky vždy zajišťována.

Podle času v cíli budou týmy startovat do druhé části programu – stavby vlastního vozidla. Jde o jednoduchou stavebnici motokáry, kterou budou týmy skládat z připravených dílů. Pro zisk všech součástek a nářadí je třeba splnit jednoduché mini úkoly v blízkém okolí místa dění hry. Součástí stavby vozidla bude i jeho výzdoba. Program bude zakončen společným závodem složených vozidel.

Závěr

Pro co nejlepší umístění v tomto závodě musí týmy prokázat kvalitu a schopnosti v mnoha různých kategoriích. Nestačí pouze síla či vytrvalost, nebo naopak jen perfektně zvolená taktika. Zvítězí právě ten tým, který dokáže všechny potřebné atributy skloubit, vzájemně co nejlépe spolupracovat a využít nejlepších vlastností každého z jednotlivců, kteří v týmu jsou.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí