Via Ferrata

Počet účastníků

20-50

Délka akce

Celodenní

Fyzická náročnost

vysoká

Cenová náročnost

nízká, střední

Program pro sportovněji laděné skupiny, které chtějí zažít adrenalin v rámci svého firemního eventu, výjezdního zasedání nebo konference.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Program pro sportovněji laděné skupiny, které chtějí zažít adrenalin v rámci svého firemního eventu, výjezdního zasedání nebo konference. Via Ferrata představuje jedinečnou možnost, jak se dostat na ty nejvyšší vrcholky hor i pro ty z nás, kteří neměli nikdy předtím možnost dostat se k horolezecké činnosti. 

Detailní informace

Via Ferrata je lezecká trasa se stálým železným jištěním, nejčastěji v podobě ocelového lana, upevněného pomocí kolíků do skály. Jištění je doplněno pomocnými stupy ve formě dalších kolíků nebo madel, které umožňují překonávat i velmi náročné úseky.

Ferraty najdeme po celém světě, ale pro nás nejbližší a nejzajímavější jsou jistě v Alpách. Zajistíme vybavení, ubytování, stravování a dopravu. Každý účastník dostane na začátku výletu svůj vlastní podsedák, který mu poskytne jištění po celé trase. Via Ferraty nejsou úplně jednoduché, ovšem jejich náročnost je odstupňována a většina výletů je pohodlně zvládnutelná i pro ty méně zkušené z Vás.

Závěr

Mnoho z Vás určitě doteď považovalo horolezecké výstupy za husarské kousky jen pro ty nejdivočejší odvážlivce. Díky Ferratám se ale otvírá úplně nový svět i pro ty z nás kteří se horolezectví dříve báli. Každý je po celou cestu jištěn a může si tak naprosto bezpečně prožít pocity těch nejodvážnějších horolezců.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí