Vzdělávání

Počet účastníků

-50

Délka akce

3-5 hod

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká

Zorganizujeme pro Vás jednotlivé přednášky nebo také sérii vzdělávacích kurzů, bez jejichž znalosti se dnes neobejde žádný manager…

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Nevíte, jak efektivně plánovat? Přijde Vám, že nemáte svůj tým plně pod kontrolou? Připadá Vám, že je Váš časový harmonogram kontraproduktivní a stejně vůbec nic nestíháte?

Pojďte to s námi změnit. Efektivita práce, leadership, umění pracovat s časem. To jsou dnes nepostradatelné atributy, každého kvalitního manažera ale i zaměstnance. Kdo se nevzdělává stagnuje. Změňte to s našimi vzdělávacími programy.

Detailní informace

Zorganizujeme pro Vás jednotlivé přednášky nebo také sérii vzdělávacích kurzů, bez jejichž znalosti se dnes neobejde žádný manager většího či menšího pracovního kolektivu. Cílem těchto přednášek bude zlepšit Vaše znalosti a schopnosti v určitém odvětví, které je dnes neodmyslitelně spjato s dobrým fungováním pracovního kolektivu.

Zaměření vzdělávacích kurzů je hlavně na tyto oblasti

  • Vedení týmu – leadership
  • Timemannagement
  • Strategické plánování
  • Komunikace

Nemusíte se ale bát, že se v našich kurzech vrátíte zpět do školních lavic. Naším cílem je Vám představit nové informace a naučit Vás novým postupům inovativními a zážitkovými způsoby, které umocní množství informací, které si z kurzů odnesete.

Pojem zážitkové vzdělávání vychází z klíčového poznatku. Informace, které získáme a ihned použijeme v praxi, jsou mnohem lépe zapamatovány a následně využívány. Tento koncept vzdělávání nelze samozřejmě aplikovat na vše, ale my Vám nabízíme kurzy, kde je využití zážitkového vzdělávání nejen vhodné, ale i doporučované.

Závěr

Dnešní firmy se už jen těžko obejdou bez zkušených manažerů a zaměstnanců. Staňte se s námi odborníky na fungování kolektivu a osvojte si vlastnosti každého zkušeného leadera.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí