Akce pro partnery

Počet účastníků

20+

Délka akce

???

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká, střední

A.T.E.O. CZ má za sebou stovky firemních akcí, teambuildingů a konferencí. Připravovali jsme malé akce stejně jako obří konference.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Mnoho z Vás už určitě dostalo za úkol připravit konferenci, večírek či jinou podobnou aktivitu pro obchodní partnery. Jenže co s tím? Není lehké to všechno vymyslet, zorganizovat a ještě uspokojit požadavky Vašich partnerů. Obraťte se tedy na nás a my Vám se vším pomůžeme!

Detailní informace

Naše firma má za sebou již stovky firemních akcí, teambuildingů a konferencí. Připravovali jsme malé akce pro pár zahraničních hostů, stejně jako obří konference pro stovky lidí.

Postup je jednoduchý. Řekněte nám parametry akce. Co od akce očekáváte. Poté nás nechte připravit návrh. Pokud bude vyhovující, zajistíme pro Vás zbytek veškerých potřebností. Od cateringu, místa konání, jednotlivých aktivit až po ubytování a všechny drobnosti okolo.

Akce vždy přizpůsobujeme Vašim finančním požadavkům. Oblíbené aktivity jsou projížďky historickými částmi Prahy, návštěvy luxusních restaurací apod. Stačí ale říct a jsme připraveni zařídit mnohem víc.

Závěr

Už se nemusíte děsit toho, jak zařídit velkou konferenci. Ani se nemusíte strachovat z chystání programu pro vážené partnery. Tohle všechno zařídíme rádi za Vás.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí