Firemní večírek Orient Express

Počet účastníků

-50

Délka akce

Celodenní

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

střední

Výjezd ve stylu velké technické revoluce, kdy pro vás pronajmeme jídelní vůz tažený klasickou parní lokomotivou…

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Stručný úvod

Již vás omrzeli klasické firemní večírky ve stále stejném duchu a s věčně se opakujícími aktivitami? Právě pro ty z Vás, kteří hledají něco nového, s větší porcí kreativity, zážitků i zábavy jsme připravili sérii neokoukaných aktivit, které hravě nahradí večírky, které jste absolvovali již tisíckrát.

Pro opravdové milovníky techniky a vůně starých časů je nachystána impozantnější obdoba retro vyjížďky tramvají, a to vyjížďka vlakem z 19. století.

O co se jedná + Detailní rozpis programu 

Výjezd ve stylu velké technické revoluce, kdy pro vás pronajmeme jídelní vůz tažený klasickou parní lokomotivou, ve které bude zajištěno jídlo, pití i dobový zábavný program ve stylu věštkyně, karetních mistrů či hudebního doprovodu. Počet pronajatých vozů je možno přizpůsobit v závislosti na počtu účastníků.

Místo, kam s Orient Expressem zamíříte je čistě na Vás, přičemž je možné domluvit v cílové destinaci navazující program například s prohlídkou historických památek a následnou cestou zpět.

Závěr

Pára, jemné drncání pražců, sametové závěsy, dobové kostýmy, světla okolních aut a hukot lokomotivy jsou atributy spojenými s Vaším výletem historickou lokomotivou. Zní to jako něco pro Vás? Pokud ano, stačí se nám ozvat a mi pro Vás tento stylový historický výlet plný nevšedních zážitků s netradičním cestováním rádi zařídíme.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí