Firemní večírek LETECKÝ DEN

Počet účastníků

-20

Délka akce

1-3 hod

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

střední

Vyzkoušejte nekonečný pocit svobody při seskoku padákem. Indoor skydiving je skvělou možností vyzkoušet si pocity parašutistů při seskoku…

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Stručný úvod

Již vás omrzeli klasické firemní večírky ve stále stejném duchu a s věčně se opakujícími aktivitami? Právě pro ty z Vás, kteří hledají něco nového, s větší porcí kreativity, zážitků i zábavy jsme připravili sérii neokoukaných aktivit, které hravě nahradí večírky, které jste absolvovali již tisíckrát.

Proto jsme pro ty nejakčnější z Vás nachystali jedinečný a adrenalinový program ve formě LETECKÉHO DNE.

O co se jedná + Detailní rozpis programu  

Vždy jste chtěli vyzkoušet nekonečný pocit svobody prožívaný při seskoku padákem? Chtěli jste pocítit ten proud větru ve vlasech a v obličeji ale nedostávalo se Vám odvahy? Indoor skydiving je jedinečnou možností vyzkoušet si pocity parašutistů při seskoku z letadla.  Pod vedením zkušených instruktorů si můžete vyzkoušet pocity při volném pádu.

Zatímco se jeden z Vás bude oddávat vzrušení ze seskoku a adrenalinu pulzujícímu v žilách na vlastní kůži, ostatní se můžou pobavit sledováním vlastních kolegů na živo, či na LCD obrazovce a připravovat se na svůj let. Záznam létání všech účastníků bude k dispozici na DVD. Program bude doplněn o hudební produkci ve formě kapely či DJ a diskotéky.

Závěr

Vítr ve vlasech a svoboda v duši, to jsou znaky spojené se seskoky z letadla a následným volným pádem. Náš firemní Letecký den je skvělou příležitostí získat s kolegy jedinečné zážitky, které si budete v kanceláři a na pracovišti ještě dlouho připomínat. Pokud Vás tento adrenalinový a nekonečně chytlavý druh zábavy láká, neváhejte se na nás obrátit a my pro Vás vše rádi nachystáme.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí