Family Day

Počet účastníků

20+

Délka akce

celodenní

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká

Jednodenní programy pro celé rodiny zvané „FamilyDay“ Vám nabízí možnost propojit Váš pracovní kolektiv i rodinné příslušníky.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

“Dobré rodinné zázemí je předpoklad pro kvalitní práci“. Moto, pod které by se podepsal každý odborník na pracovní kolektivy. Proto je zde pro Vás nachystán náš program Family Day. Cílem tohoto programu je pobavit a sblížit nejen Vaše zaměstnance ale také jejich rodinné příslušníky.

Detailní informace

Jednodenní programy pro celé rodiny zvané „Family Day“ Vám nabízí možnost propojit Váš pracovní kolektiv i rodinné příslušníky. Díky zábavným a nenáročným aktivitám pro děti i dospělé se navzájem můžete poznat mnohem lépe než normálně. Jde o oblíbenou formu odměny zaměstnancům, která má různý rozsah i náplň. Díky kreativnímu potenciálu jsme schopni Vám připravit program na míru, odpovídající vybranému termínu i lokalitě.

V rámci Family day nabízíme

  • sportovní, výtvarné, a především zábavné hry pro děti, ale i dospělé
  • široký výběr lokalit
  • občerstvení
  • profesionální instruktory
  • dopravu

Jako motivaci jsou vždy pro všechny účastníky připraveny odměny. A nemusíte se bát, že by naši instruktoři během Vámi zvoleného Rodinného dne byli staří suchaři. Vybíráme vždy ozkoušené instruktory s nadšením a zkušenostmi z dětských táborů, kroužků i sportovních klubů.

Závěr

Zvažujete, jak ocenit nasazení Vašeho pracovního týmu, ale víte, že na většinu z nich čekají doma jejich děti a rodiny? Oceňte i je a uspořádejte pro ně Family Day, plný smíchu, zábavy, neokoukaných aktivit a společných zážitků. Spokojená rodina = spokojený zaměstnanec.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí