Firemní večírek Retro Tramvaj

Počet účastníků

20-100

Délka akce

1-3 hod

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká

Večírek ve stylu 20. a 30. let minulého století je ideální pro firmy sídlící v Praze a okolí.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Stručný úvod

Již vás omrzeli klasické firemní večírky ve stále stejném duchu a s věčně se opakujícími aktivitami? Právě pro ty z Vás, kteří hledají něco nového, s větší porcí kreativity, zážitků i zábavy jsme připravili sérii neokoukaných aktivit, které hravě nahradí večírky, které jste absolvovali již tisíckrát.

Další z nabídky našich neobvyklých firemních akcí je vyjížďka Retro Tramvají. Akce, která nadchne srdce nejen pánů obdivujících ladnost a eleganci klasických dopravních strojů, ale díky okouzlujícím a malebným výhledům, kterými Praha oplývá uzme srdce i mnoha dam.

O co se jedná + Detailní rozpis programu 

Večírek ve stylu 20. a 30. let minulého století je ideální pro firmy sídlící v Praze a okolí. Může být také vhodným doplňkem programu se zahraničními partnery a originální formou, jak jim představit krásy Prahy. Historická vyjížďka retro tramvají svou nezaměnitelnou atmosférou učaruje a zapíše se do paměti každého účastníka.

Nabízíme dvě varianty Retro večírku

Varianta A: Vámi zvolenou trasou Vás tramvaj odveze na předem domluvené místo, kde bude zamluvena restaurace. Večírek bude pokračovat již v předem připravených prostorách.

Varianta B: Vámi zvolenou trasou, bude tramvaj putovat po Praze. Základní občerstvení bude podáváno v tramvaji. Tramvaj zastaví v nejkrásnějších zákoutí staré Prahy, například k přípitku.

Kdy a kde

Tuto akci je možné uskutečnit pouze v Praze. Trasu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům a je možné upravit plán trasy tak, aby začínala i končila u sídla vaší firmy, popřípadě jiném pro Vás vhodném shromaždišti.

Závěr

Tak tedy vypadá náš retro historický výlet ve stylu 20. let po Praze. Neváhejte se na nás obrátit, jestli si myslíte, že je to něco pro Vás. Stačí se nám ozvat a mi pro Vás tento nostalgický zážitek obohacený o výhledy na krásy Prahy rádi nachystáme.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí