Event Canyoning

Počet účastníků

20-50

Délka akce

celodenní

Fyzická náročnost

střední

Cenová náročnost

nízká

Jedná se o vítanou aktivitou ať už jako teambuilding tak i firemní akce. Zdolání rokle v Rakouských Alpách je neopakovatelným zážitkem.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Neopakovatelný zážitek. Skoky, šplh, slaňování a mnoho dalšího. Event canyoning – ve volném překladu znamená zážitkové zdolávání rokle. Jde o náročnou aktivitu, která s sebou ale přináší uspokojení a pocit vítezství z každé další překonané překážky.

Detailní informace

Přichystáme pro Váš pracovní kolektiv, firemní výlet do příhodného horského prostředí, kde všichni společně poměříte své síly s nástrahami přírody.

Event canyoning je vítanou aktivitou ať už jako teambuilding, tak i firemní akce. Zdolání rokle v Rakouských Alpách je neopakovatelným zážitkem, který se Vám vryje do paměti. Zároveň ale často vyžaduje po účastnících vzájemnou podporu, a to jak fyzickou tak i psychickou.

Během trasy si budete muset vyzkoušet

  • Plavání
  • Šplh
  • Slaňování
  • Skoky do vody z různých výšek

Také na Vás ale bude čekat spousta zábavných her a aktivit, které pomohou utužit jak zážitek, tak i kolektiv.

Závěr

Zažijte něco, na co jste doteď koukali jen v dokumentárních a akčních filmech v televizi. Představte si to, jezero několik metrů pod Vámi, pod nohama jen holá skála a u hlavy zurčící vodopád – teď už se jen odhodlat, tři – dva – jedna a skok vstříc novým zážitkům.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí