Okénko do potápění

Počet účastníků

-20

Délka akce

3-5 hod

Fyzická náročnost

střední

Cenová náročnost

střední

Společně s instruktáží a obsluhou potápěčského vybavení, si budete moci vyzkoušet, jaké je to pohybovat se pod vodou bez nutnosti vynořit se

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Toužili jste někdy potápět se s velrybami či objevovat nekonečné krásy korálových ostrovů? Chtěli jste někdy zakusit chuť exotických dálek a poznat možnosti nekonečně svobodného pohybu v mořských vodách? To vše ale vyžaduje trénink.

Proto Vám v rámci firemní akce nabízíme seznámení s potápěním, a jeho vyzkoušení, pod vedením zkušených instruktorů.

Detailní informace

Aktivita může být z důvodu bezpečnosti a organizačních nároků realizována pouze v bazénu. Vzhledem k tomu je možné ji realizovat v jakémkoliv ročním období.

Společně s instruktáží a obsluhou potápěčského vybavení, si budete moci vyzkoušet, jaké je to pohybovat se pod vodou bez nutnosti vynořit se. Aktivita může být spojena se soutěží v lovení předmětů.

Kdo bude samotný program realizovat? Naši instruktoři s licencí potápěčů a zkušenostmi s výukou potápění.

Kdy a kde? Celoročně, v hotelovém, nebo jiném bazénu.

Průběh aktivity – program je zahájen krátkou seznamovací prezentací a informacemi o samotném potápění. Následuje praktická ukázka vybavení a jeho obsluhy. Poté se již vybraní jedinci v doprovodu zkušeného „buddyho“ (instruktora) začínají potápět – nejprve v mělké vodě. Pokud je účastník schopen zvládat dýchání pod vodou a základní pohyb, přechází se do vody hlubší. Celý program je koncipován s maximálním důrazem na bezpečnost.

V rámci potápění na firemní akci zajistíme

  • potápěčskou výbavu
  • odbornou instruktáž
  • video a fotodokumentaci
  • další doprovodný program

Závěr

Chcete se s kolegy odměnit a společně prožít nevšední zážitek? Chcete vyzkoušet a naučit se něco nového, nevšedního, exotického a tak trochu tajemného? Chcete poodhalit taje a krásy potápění? Potom čeká naše Okénko do potápění právě na VÁS!

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí