Horolezectví pro všechny

Počet účastníků

-50

Délka akce

3-5 hod

Fyzická náročnost

střední

Cenová náročnost

nízká

V tomto kurzu horolezectví vám pomůžeme si osvojit si základní techniky a dovednosti, které musí každý správný horal znát.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Každý dozajista snil o tom, jaké je to být horolezcem. Zdolávat nejvyšší vrcholky světa při tom, když Vás svěží vítr bičuje do tváře. Málo kdo z nás ale vidí tu spoustu dřiny a nutné týmové spolupráce, která za těmi nejslavnějšími výstupy je.

V našem kurzu Horolezectví pro všechny, Vám proto pomůžeme osvojit si základní techniky a dovednosti, které musí každý správný horal znát.

Detailní informace

V blízkosti vybraného hotelu po celé ČR a SR jsme schopni připravit program zaměřený na seznámení s lezením po skalách. Program zahrnuje i teoretický blok práce s lany a pohyb na horách. Účastníci se postupně přesouvají od země až do výšky 30 metrů. Nabízíme možnost vyzkoušet si překonání hranic vlastního strachu společně se zábavou, na kterou dlouho nezapomenete.

Program zahrnuje

  • výuku lezení
  • výuku jištění
  • zdolávání vysokých lanových překážek
  • základy záchrany
  • pravidla pobytu v horách.

Program je vhodný stejně jako doplnění větší firemní akce, tak i hlavní téma Vašeho teambuildingu. V případě zájmu jsme schopni navázat na úvodní výukový program a přichystat odvážnější výpravu do hor. Nutná je ovšem předešlá průprava.

Závěr

Tváře ošlehané větrem a sluncem a nekonečně krásné výhledy. A k tomu všemu pocit, že jste na samém vrcholku světa. Ačkoli se s námi pravděpodobně na Mt. Everest doopravdy nepodíváte, umíme pro Vás a Vaše kolegy nachystat program tak, abyste se tomuto bájnému snu alespoň trochu přiblížili.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí