Rafty

Počet účastníků

20-50

Délka akce

3h-celodenní

Fyzická náročnost

vysoká

Cenová náročnost

střední

Divoká voda a zurčící peřeje, adrenalin a napětí, spolupráce a komunikace, odvaha a dřina, to všechno může být rafting.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Divoká voda a zurčící peřeje, adrenalin a napětí, spolupráce a komunikace, odvaha a dřina, to všechno může být rafting. Nesmírně zábavná forma vodáctví, umožňující i méně zkušeným vodákům poměřit své síly s řekami a vodami, které by jinak daleko převyšovaly jejich schopnosti a zkušenosti.

Detailní informace

Populární teambuildingová aktivita. Ovládání člunu vyžaduje naprosto přesnou spolupráci celé osádky. Ta se skládá z 5-7 členů. To ovšem neznamená, že by se teambuildingu nemohlo zúčastnit více lidí. Rafty jsou libovolně velkou akcí podle Vašich požadavků. Rafty mohou být celodenním i více denním programem pro malé i větší skupiny. Nebo také jen součástí většího teambuildingu.

Nezávisle na typu a velikosti akce, Vaše bezpečnost na raftech je pro nás vždy na prvním místě! Proto vždy před programem probíhá bezpečností instruktáž a každý účastník je vybaven helmou a záchranou vestou. Navíc je na každé lodi zkušený kormidelník, který pomáhá osádce v řízení člunu.

Máme dvě základní varianty raftingu. První je celodenní sjezd vybrané divoké vody v ČR, v případě zájmu může být i v zahraničí. Druhou variantou jsou raftové závody mezi osádkami. Buďto na kratších úsecích divoké vody, nebo třeba na rybnících jako součást většího teambuildingového programu.

Závěr

Mnoho z Vás již určitě zažilo pohodový a nudný sjezd českého voleje. To ale nejsou rafty. Na raftech vznikají společné zážitky a příběhy, které budete na kánoi na Berounce vytvářet jen těžko. Navíc se zde odzkouší, jak silným týmem jste. Porazit divokou řeku není jen tak. Proto neváhejte a pojďte si to vyzkoušet s námi!

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí