Kurz Leadership

Počet účastníků

-20

Délka akce

1-3 hod

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká

Rozvojový program Leadership využívá vzdělávací formu Outdoor Training a je určen pro ředitele i manažery menších a středně velkých firem.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Víte jaký je rozdíl mezi BOSSem a LEADERem? Určitě ano, ale jen pro pořádek, boss je autoritářský šéf, se kterým kolegové spolupracují jen protože musí. Leader je skutečný vůdce a tahoun kolektivu, kterého všichni přirozeně následují. V jaké pozici chcete být vy je na Vás. My Vám ale můžeme pomoct být skutečnými LEADERY.

Detailní informace

Rozvojový program Leadership využívající vzdělávací formu Outdoor Training je určen pro ředitele menších a středních firem, manažery na středních a vyšších pozicích a vedoucí větších projektů.

Náplň programu dává účastníkům přehled o klíčových dovednostech při vedení týmu a roli úspěšných leaderů v dnešní době, stejně tak o základech jejich efektivnosti. Kurz je určen zejména těm, kteří již absolvovali jiné manažerské kurzy a chtějí se soustředit na svůj rozvoj jakožto leadera (vůdčí osobnosti) při reálných situacích, které budou různě modifikovány podle zacílení na danou klíčovou kompetenci. Dále je kurz pro lepší vedení týmu určen k získání nových podnětů a postupů pro svou práci.

Obsah kurzu Leadership:

  • styly vedení lidí
  • jak jsem na tom já teď a čeho chci dosáhnout
  • role a úloha leadera ve firmě, kompetence nejefektivnějších leaderů
  • jak v týmu nastartovat a udržet vysokou energii
  • zvládání změn a překonávání odporu, budování podpory napříč firmou
  • klíčové kroky k dosahování naplánovaných změn v praxi

K realizaci kurzu Leadership využíváme outdoorové cvičení a hry, facilitované rozbory, problémové úlohy, opakovaný nácvik a teoretický blok.

Závěr

Přidejte se k nám a staňte se zkušenými leadery svých pracovních kolektivů. Uvidíte, že to nejen zlepší efektivitu Vašeho týmu na pracovišti ale také to usnadní fungování celého Vašeho pracovního kolektivu.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí