Firemní večírek Vinný sklípek

Počet účastníků

-20

Délka akce

1-3 hod

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká

Vychutnejte si lahodná vína a zároveň za pomoci odborníků poodhalte něco z tajemství skrývajících se uvnitř lahví a za nápisy etiket.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Již vás omrzeli klasické firemní večírky ve stále stejném duchu a s věčně se opakujícími aktivitami? Právě pro ty z Vás, kteří hledají něco nového, s větší porcí kreativity, zážitků i zábavy jsme připravili sérii neokoukaných aktivit, které hravě nahradí večírky, které jste absolvovali již tisíckrát.

Proto jsme pro Vás připravili naší jednoduchou ale přesto nesmírně poutavou akci v podobě návštěvy VINNÉHO SKLÍPKU.

O co se jedná + Detailní rozpis programu

Komornější varianta naší jiné akce Labužník. Možnost vychutnat si lahodná vína a zároveň za pomoci odborníků poodhalit něco z tajemství skrývajících se uvnitř lahví a za nápisy etiket.

Návštěva vinného sklípku je perfektní akcí pro užší skupiny, například vedení, části oddělení nebo menší firmy. Společně s kolegy se vydáte do útulných vinných sklípků, kde je připraven program řízený profesionálním someliérem a jehož součástí je degustace vín a sýrů. Po skončení programu se naskýtá, jedinečná příležitost v uvolněné atmosféře pohovořit s kolegy, nejen o nově nabitých znalostech z oblasti vín.

Tuto akci je možné zakomponovat do vícedenního teambuildingu, kdy pro Vás můžeme nachystat návštěvu sklípku jako bonusovou akci po celodenním programu. Návštěva Vinného sklípku je také vhodnou aktivitou, ke které můžete přizvat obchodní partnery, nabízející možnost navázání neformálního kontaktu a lepších obchodních vztahů.

Kdy a kde

Výhodou návštěvy vinného sklípku je, že jej pro Vás můžeme nachystat prakticky v jakékoli lokalitě, kde se vinný sklep nachází a může jít jak o jednorázovou večerní akci, tak i o doplnění programu při delších firemních akcích jak v ČR tak i v zahraničí.

Závěr

Pokud vás láka chuť těch nejvybranějších vín okořeněná o vůně aromatických sýrů, nevšední zážitek, nové informace spolu s uvolněnou a přátelskou atmosférou, neváhejte se na nás obrátit. Stačí se nám ozvat a mi pro Vás tento nový zážitek plný smíchu, dobré zábavy, lahodného pití, nekonvenčních a hlavně pohodových zážitků rádi nachystáme. 

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí