Firemní večírek Golem

Počet účastníků

20-100

Délka akce

1-5 hod

Fyzická náročnost

nízká

Cenová náročnost

nízká

Firemní večírek tak trochu jinak. Připravili jsme sérii neokoukaných aktivit, které hravě nahradí večírky, na které jste běžně zvyklí.

Sdílet tuto akci

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Úvod

Již vás omrzeli klasické firemní večírky ve stále stejném duchu a s věčně se opakujícími aktivitami? Právě pro ty z Vás, kteří hledají něco nového, s větší porcí kreativity, zážitků i zábavy jsme připravili sérii neokoukaných aktivit, které hravě nahradí večírky, které jste absolvovali již tisíckrát.

První ze série nových, netradičních a jedinečných večírků je historicky pojaté HLEDÁNÍ GOLEMA.

O co se jedná + Detailní rozpis programu:

Při hledání Golema nebude účastníkům předem známa poloha konání Vaší královské hostiny, a tak jej Vaši kolegové budou muset pomocí indicií a hádanek sami nalézt.

Kolektiv je většinou rozdělen na menší skupinky. Ty jsou podle mapy a několika indicií vedeny okolím historické památky, u které se bude akce pořádat. Úkoly nejsou příliš fyzicky náročné, jde spíše o zábavu a někdy o lehkou zručnost. Oblíbená bývá malba, tvorba Golema, kvízy a podobné aktivity. Po cestě plné dobrodružství a splněných úkolů, se týmy dostanou do středověké krčmy, kde je bude čekat bohatá hostina.

Během pozdního večera rozptýlí kejklíři a šašci chmury všedního dne a pobaví i největšího mračouna, sličné markytánky rozlévají víno, pivo i medovinu, a největší raubíř večera je hromotluky uvězněn v kleci, a musí si svou svobodu vykoupit.

Kdy a kde

Místo konání je přizpůsobitelné vašim podmínkám. Může se jednat o historický hrad či zámek, centrum větších měst, ve kterých se nalézají středověké krčmy a podobné tradiční hospůdky.

Závěr

Tak tedy vypadá náš neokoukaný a zábavný večírek Hledání Golema. Neváhejte se na nás obrátit, jestli si myslíte, že je to něco pro Vás. Stačí se nám ozvat a mi pro Vás tento nový zážitek plný smíchu, dobré zábavy, jídla, pití a jedinečných zážitků rádi nachystáme.

Napište nám nezávaznou poptávku

Jsme na trhu více jak 10 let

Pořádáme akce v ČR i zahraničí

Přes 550 zrealizovaných akcí