Něco o nás

A.T.E.O. CZ (Adrenalin/Teambuilding/Event/Outdoor) navazuje na  naši dlouholetou činnost v Outdoor-F, Event Company s.r.o. V současné době zajišťuje firemní akce a outdoorové programy s širokou nabídkou aktivit. Zaručujeme individuální a nadstandardní přístup ke klientovi, dobré reference, zajímavé programy šité na míru, zajištění akcí na klíč a širokou databázi lokalit.

Tým našich instruktorů a lektorů se stále rozrůstá a skládá se z vysokoškolsky vzdělaných odborníků. Hlavní směry našeho působení jsou zážitkové firemní akce a programy s rozvojovým potenciálem. Pro přípravu našich akcí využíváme nové poznatky v oblasti kurzů týmového rozvoje a realizace firemních akcí.

Pro kompletní nabídku našich služeb, navštivte náš katalog aktivit.

V případě zájmu o cenovou kalkulaci či návrh programu na firemní akci napište na tento mail a maximálně do 24 hodin se Vám zpět ozveme.

Know-how A.T.E.O.CZ

Stylů vedení firemních akcí, teambuildingu, outdooru, či školení je asi tolik, kolik je na trhu společností, které poskytují tyto služby. Na provedenou akci někdy můžeme slyšet i negativní ohlasy účastníků. „Bylo to trapné.“ „Nesmyslně vyhozené peníze.“ „Nevidím žádný smysl.“ „Hrůza, už mě sem nikdy a nikdo nedostane.“

Tomuto problému jsme se po dlouholetých zkušenostech vystříhali pomocí jednoduché teorie.

Všichni lidé hrají celý život určité role. Tyto role a hry nás baví.

A víte proč? Protože mají smysl, účel, svůj důvod.

Proto přikládáme veliký důraz na propracovanost našich akcí. Event, teambuilding, nebo jiná forma Outdoor Trainingu je smysluplná již od samého počátku. Každý člen týmu si tak z akce odveze nejen poznatky o své skupině, ale také sám o sobě.

Kontaktní a objednávkový formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva