OLYMPUS DIGITAL CAMERA

              Zajistíme pro Vás firemní party tématicky zaměřenou v různých prostředích či dle vašich specifických přání. Nemáte-li zájem o tématický večírek, jsme schopni pro vás zajistit jednotlivě Dj, moderátora, ozvučení, osvětlení nebo tento doprovodný program:

 

Barmanská show

vystoupení zahrnuje zhruba patnáctiminutový program, kdy vám zkušený barman za doprovodu rytmické hudby předvede nejlepší barmanské triky s lahvemi, šejkry i skleničkami.

Barmanská UV show

mistrně využívá speciálních efektů UV světla, záblesků, laseru, mlhy, pyrotechnických efektů, promítání abstraktních obrazců, světelných iluzí.

Smilebox

je digitální přístroj na pořizování autoportrétů. Jedná se o úplně nové české zařízení, které se chová podobně jako fotobudka, nemá však již žádnou omezující budku na focení a tím vám dává možnost připravovat různá pozadí.Fotografie se instantně zobrazují na velkém displeji a pomocí dotykového ovládání si vyberete, které Vám Smilebox na místě vytiskne.

Tesání ledových soch

profesionální sochař přímo před vašimi zraky během chvíle vyrobí dle vašeho přání jakoukoliv ledovou sochu. Vybrané dílo může být vyrobeno předem nebo přímo před zraky diváků.

Módní přehlídka

20 minutové vystoupení na libovolné téma. Z historického období barokních kostýmů po japonská kimona, retro uniformy nebo zaoceánské exotické oděvy.

Taneční vystoupení

půlhodinové vystoupení ve třech jednotlivých blocích zaměřené na Vámi požadované téma. Můžete se ocitnout v době charlestonu, volnomyšlenkářských hippies nebo se přesunout do vesmíru ukázkou sci-fi představení či se uvolnit klidnou atmosférou východních kultur

Laserová střelnice

moderní trenažér s interaktivní videoprojekcí, který pracuje na principu laserového paprsku. Sada obsahuje až 15 scének se sportovní či výcvikovou tématikou. K dispozici jsou dvě pušky, jedna pistole.

Závody LeMans

závody rádiově řízených aut na závodním okruhu. Soutěžící mohou zajet okruh na počítaný čas, nebo je možné uspořádat soutěž týmů s jízdou rádiově řízených modelů aut a plněním úkolů.

Simulátor letadla Beechcraft 560 Duke

tento mobilní netypový simulátor je reprezentant obchodního dvoumotorového letounu Beechcraft B60 Duke. Letoun je vybaven dvojím řízením tak jako v reálném letounu a instruktor má tak možnost korigovat v případě potřeby let samotný. Na výběr je množství zajímavých letišť po celém světě včetně ČR a lze na přání vyhodnocovat úspěšnost letu jednotlivců, nebo 3-členného týmu.

F1 simulátor

vyrobený v licenci závodního týmu F1 RedBull s reálnou polohou jezdce a také repliky volantu Ferrari. Simulaci jízdy zaručí vibrační systém do sedačky i 3D projekce s multikanálovým zvukem. Možnost organizace závodu, kdy každý závodník zajede jedno kolo s vyhodnocením času.

Exhibice japonských  bojových

ukázka  pěti bojových kategorií jako sekání originálním japonským mečem, japonské lukostřelby, představení japonských zbraní nunchaki, naginata, kusarigama, yari.

Kontaktní a objednávkový formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva