Aktivity (10)

Vysoké lanové překážky

Tyto aktivity využíváme při ostatních typech programu (teambuilding, teamspirit, leadership) pro jejich přidanou hodnotu v podobě extrémních zážitků při maximální bezpečnosti.

Máte zde možnost si vyzkoušet překonání hranic vlastního strachu, společně se zábavou, na kterou dlouho nezapomenete. V blízkosti vybraného hotelu po celé ČR jsme schopni připravit úkoly pro jednotlivce a týmy.

Úkoly se postupně přesouvají do výšek 8-30 metrů nad zemí.

Via ferrata / klettersteig

Program pro sportovněji laděné skupiny, které chtějí zažít adrenalin v rámci svého firemního eventu, výjezdního zasedání nebo konference.

Via ferrata je lezecká trasa se stálým železným jištěním, nejčastěji v podobě ocelového lana, upevněného pomocí kolíků do skály. Jištění je doplněno pomocnými stupy ve formě dalších kolíků nebo madel, které umožňují překonávat i velmi náročné úseky.

Ferraty najdeme po celém světě, ale pro nás nejbližší a nejzajímavější jsou jistě v Alpách. Mnoho jinak nedostupných stěn, na které si dříve troufli jen ti nejzdatnější lezci, je osazeno železnými trasami, které i začátečníkům umožní vychutnat si pocit z jejich zdolání.

Co potřebujete? Jen odhodlání – ostatní zajistíme, včetně vybavení, ubytování, stravování a dopravy.

Kontaktní a objednávkový formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva